Sami moc dobře víme, jak je důležitá podpora prodeje ať už se jedná o služby nebo o výrobky. Proto nabízíme firmám vedle výrobní dokumentace i služby, které jim pomohou jejich produkty prodat a které co nejvíce využívají již vytvořených dat vzniklých při zpracování výrobní dokumentace.

Katalogy

Pro tištěné podoby katalogů vytváříme vysoce realistické rendry, které značně šetří náklady, které dříve bylo třeba investovat do výroby a nafocení. Zejména při prezentaci různých povrchvých variant.
Vedle tištěné formy, ale klademe důraz na elektronickou prezentaci produktu tak, aby si mohl budoucí zákazník co nejlépe prohlédnout nabízený produkt z pohodlí domova. Samozřejmostí je napojení katalogů na databázové systémy výrobků tak, aby bylo co nejpohodlnější dodatečné vkládání nových artiklů a jejich kodifikací.

Webové stránky, aplikace a Eshopy

Webová prezentace je dnes samozřejmostí. O to větší důraz je kladen na přehlednost a grafickou nápaditost stránek. Obecně je mnoho aplikací, díky kterým si můžete vytvořit web velice snadno a rychle bez znalosti programovacích jazyků. Těmto my rozhodně nechceme konkurovat. Pro nás je důležité, aby zákazník měl pocit, že dostane vždy něco navíc. Aby stránky nebyly jen strohým prohlížením psaného textu, ale spíše interaktivní hrou která popíše vaši firmu a vaše produkty.

Design a tvorba reklamních displejů

Pro podporu prodeje se snažíme navrhovat předměty, které co nejlépe prodají vystavovaný produkt. K tomu používáme nejnovější technologie, které tak lépe zaujmou případného zákazníka. Zejména se věnujeme jednoduchým robotickým systémů a hologramovým vitrínkám.

Podpora prodeje