Jsme mladá začínající firma, která vznikla jako reakce na plno poloprofesionálních projektů zejména v oboru vybavování interiérů. Pro nás je skutečně každý zákazník tím pověstným pánem. Pánem, který vždy určuje hlavní myšlenku celého projektu nicméně, kterému se snažíme poskytnout veškeré naše znalosti, tak aby měl co nejlepší přehled nejen o výsledném produktu, ale i představu o tom jak bude onen produkt vypadat i za 5-10 let své funkce.
Naše znalosti opíráme o více jak 15leté zkušenosti našich pracovníků, kteří pracovali na předních projektech pro společnosti jako adidas, Jitona, Dago a další Dále o řadu studií ať již domácích nebo zahraničních universit a mnoho dalších norem a nařízení, které jsou pro tvorbu plně vyhovujícího interiéru téměř nutností. Bohužel, které se ale často nedodržují nebo obcházejí.
Jistě hodně lidí má pravdu pokud mluví o tom, že je mnoho norem v oblasti nábytku pouze doporučujících. Nicméně v případě, jakékoli nesrovnalosti nebo dokonce neštěstí, jsou právě České státní normy potažmo převzaté Evropské normy tím, kdo popisuje, jak by se mělo postupovat aby se podobným náhodám předcházelo. Pro nás tedy ČSN nejsou tou pověstnou byrokracií, ale spíše naopak pro nás jsou vodítkem jak nejlépe navrhnout výsledné řešení, které obstojí nejen před laickým pohledem zákazníka, ale hlavně před drobnohledem jakéhokoli profesionála z těch nejvyšších odborných míst.

O nás