Rádi bychom vám nabídli některé z našich nábytkových sestav, které sice vznikl yjako součást zakázkových interiérů, ale pro svoji úspěšnost jsme se je rozhodli nabízet jako solitéry.
Barevné provedení je voleno podle osvědčeného zájmu. Nicméně je možné jej mněnit, přímo dle konkrétního požadavku zákazníka tak, aby daný kus nábytku co nejlépe zapadal do již vytvořeného interiéru
Veškerý materiál je z rostlého dřava, které asi nejlépe dovoluje zpracovat truhlářské detaily tak, aby vynikla dokonalá řemeslnost tohoto povolání. Bohužel však má vyšší nároky na cenovou přesnost toho dané kusu nábytku. Proto jsou i uvedené ceny pouze orientační. To znamená, že výběr materiálu může ceny mírně povýšit, ale také ponížit. Vše záleží na vhnodném výběru ať už nosného materiálu tak i výsledné povrchové úpravy.

Postel Vanesa

Jedná se o masivní provedení jasanu s povrchovou úpravou tmavého mořidla. Povrch je následně lakován transparentním lakem v základním pololesku. Pro další kombinace doporučujeme spíše méně výrazné dřeviny typu buku tak, aby co nejlépe vinikly ornamentní prvky konstrukce postele.

Pro 3D animaci klikněte na obrázek

Sestava ložnice Jana

Jedná se o masivní provedení dubu. Povrch je následně lakován transparentním lakem v základním pololesku. Přední noha a lem zadního čela postele je chromovaná. Pro názornost uvádíme i variantu s jádrovým bukem, který vytváří unikátní efekt s olejovými laky. Pro další kombinace doporučujeme všechny dřeviny tedy i levnější jehličnatá provedení, která lze domořovat.

Pro 3D animaci klikněte na obrázek

Sestava ložnice Moli

Jedná se o masivní provedení jádrového buku. Povrch je následně lakován olejovým transparentním lakem v základním pololesku, který dodá textúře výraznou hloubku. Zádní čelo může být dodáno jak čalouněné tak v celomasivním provedení. Pro další kombinace doporučujeme výraznějšídřeviny které podtrhnou konstrukční detaily doplněné chromovou dekorací.

Pro 3D animaci klikněte na obrázek


Nábytek